اخبار فناوری

فراهم شدن سفر به دور دنیا با اینستاگرام


اینستاگرام، سفر به دور دنیا، سفر به دور دنیا با اینستاگرام

فراهم شدن سفر به دور دنیا با اینستاگرام: با توجه به نفوذ روزافزون شبکه اجتماعی اینستاگرام در بین کاربران ایرانی و فراهم شدن محیطی برای کسب و کار اینترنتی، داشتن یک پیج اینستاگرام که فالوورهای زیادی داشته باشد، شبیه به داشتن یک رزومه معتبر است که اعتبار شما را افزایش می‌دهد. برای یک فرد معمولی، ایجاد همچین حساب اینستاگرامی ممکن است بنظر یک کار دیوانه‌کننده باشد. اما اینها همه الگوریتم‌های ساده‌ای دارند.

سفر به دور دنیا با اینستاگرام

  • یک تیم تشکیل دهید

یکی از الگوریتم‌های اینستاگرام برای رتبه‌بندی محتوا، براساس تعداد نظراتی است که بلافاصله پس از پست شدن یک عکس یا ویدیو گذاشته می‌شود. شما می‌توانید یک تیم تشکیل دهید و از این طریق بازدیدهای پست خود را افزایش دهید. هر زمانی که شما یا یکی از اعضای تیم یک عکس جدید ارسال می‌کند، اطمینان حاصل کنید که هر فرد بلافاصله کامنت می‌گذارد، چون ده دقیقه اول هر پست بهترین زمان برای رسیدن به موفقیت آن و تعیین اینکه چقدر بیشتر به فالوورهای فعلی شما می‌رسد، می‌باشد. هدف، تشکیل تیمی بالای 15 نفر است که به شما کمک کند عکس‌های خود را به بهترین نحو به نمایش بگذارید.

  • قانون طلایی را دنبال کنید

محتوا همیشه حرف اول را می‌زند. محتوای باکیفیت باید همیشه اولویت اول شما باشد. پس عکس‌ها و ویدئوهایتان علاوه بر کیفیت بالا، باید کپشن‌های جذاب هم داشته باشند مثلا فالوورهایتان را به یک اقدام فراخوانی کنید. برای اینکه بهترین نتیجه را بگیرید، به یک طیف رنگی خاص پایبند باشید. تا زمانی که فالوورهای شما در صفحه اینستاگرام خود حرکت می‌کنند، پست‌های شما را با نگاه اول بشناسند و این مثل امضای شما باشد. برای الگو گرفتن، به انواع پالت‌های رنگی که اینستاگرامرهای موفق استفاده می‌کنند توجه داشته باشید یا اینکه نسبت محتوای بین عکس، متن و ویدیوهایشان را در نظر بگیرید.

  • بهترین هشتگ‌ها را انتخاب کنید

قبل از اضافه کردن یک هشتک به پست خود می‌توانید ببینید که چند نفر از کاربران از آن هشتگ استفاده کرده‌اند. برای استفاده از هشتگ‌هایی که میلیون‌ها بار استفاده شده‌اند وسوسه نشوید این را بدانید که آنها خیلی موثر نیستند. این هشتگ‌ها بسیار رقابتی هستند، به این معنی که بعید است که پست شما در میان آن همه پست بتواند در ردیف‌های بالایی قرار گیرد. در عوض، از هشتگ‌هایی استفاده کنید که بین 100K تا 900K بار استفاده شده است. همچنین اطمینان حاصل کنید که از حداکثر هشتگ‌های خود که 30 عدد در هر پست می‌باشد، استفاده کرده‌اید.

  • بررسی سلامت اکانت

رفتارهای متعددی می‌تواند به سلامت اکانت شما آسیب برساند که باید از آن اجتناب کنید. وقتی این رفتارها را انجام می‌دهید، الگوریتم‌های اینستاگرام آنها را تشخیص می‌دهند و باعث کاهش تعامل شما و کاهش پتانسیل شما برای دستیابی به فالوورهای جدید می‌شود. این رفتارها عبارتند از پست‌های نامناسب، تغییر تصویر پروفایل یا نام کاربری شما، استفاده از یک ابزار ارسال اتوماتیک پست و …

  • همکاری با برندها

هنگامی که فالوورهای زیادی دارید (حداقل 50k+ فالوور)، بطور مثال شما می‌توانید با هتل‌ها وارد مذاکره شوید و پیشنهاد دهید در ازای معرفی آنها به مخاطبانتان، اقامت رایگان بگیرید. اگر شما یک حساب اینستاگرام بزرگ دارید می‌توانید از این حساب استفاده کنید تا بتوانید به راحتی هر چیزی را رایگان دریافت کنید، زیرا برندهای بزرگ می‌خواهند با استفاده از حساب شما به مخاطبانتان معرفی شوند و مسلما باید برای اینکار هزینه پرداخت کنند. این روش این روز ها کاملا معمول شده و بسیاری از افراد که اصطلاحا سلبریتی های اینستاگرام شناخته می شوند از این روش برای معرفی محصولات و خدمات سایرین به مخاطبانشان استفاده می کنند!

کلمات کلیدی:  اینستاگرام,سفر به دور دنیا با اینستاگرام,فراهم شدن سفر به دور دنیا با اینستاگرام,امین پارت,اخبار فناوری,aminpart
1397/7/30 - 16:29:03

نظرات


برای نظر دادن نخست باید وارد حساب خود شوید